Panel používateľa

Bazény a príslušenstvo k bazénom

bazeny miesto mora

Bazén s protiprúdom CITY POOL

bazén s protiprúdom

swimspa bazén s protiprúdom

Bazény a všetko, čo sa bazénov týka

Pod týmto odkazom nájdete laminátové bazény, keramické bazény, betónové bazény s fóliou, alebo obkladané s obkladom, napr., mozaikou....bazeny-virivky-filtre

Bazény a bazénové príslušenstvo

Pod nižšie uvedenými odkazmi nájdete naše materiály ku jednotlivým témam, ako sú konštrukcia bazénov, údržba bazénov, alebo všeobecne starostlivosť o bazén... Dozviete sa niečo viac o keramických bazénoch, ktoré sú vlastne laminátové bazény, o ich výhodách, ale i nevýhodách. 

Podobne sa venujeme aj dreveným bazénom, ktoré sú v posledných rokoch veľkým hitom medzi bazénovými zákazníkmi. Drevené bazény sú súčasťou skupiny bazénov, ktoré sa stavajú ako nadzemné bazény, ale ako sa o tom môžete presvedčiť, dajä sa veľmi elegantne aj zapustiť. Zapustený bazén je z tejto kategórie lacný bazén, nevyžaduje veľkú investíciu.

Pozrite si bazénové príslušenstvo, bazénové doplnky, bazénovú zábavu a ďalšie veci týkajúce sa bazénov.

Neustále naše materiály dopľňame, preto ak niečo náhodou nenájdete, stačí sa sa nami skontaktovať, napísať nám  a aktuálne Vám pošleme ponuku na Vami požadovanú vec, alebo sa pokúsime vyriešiť Váš problém.

Keramické bazény

bazeny-laminatove-keramicke-aquacometKeramické bazény, laminátové bazény, polyesterové bazény ... toto všetko sa schováva v skupine bazénov, ktoré sú v posledných rokoch veľmi obľúbené, vzhľadom na skutočnosť, že sa jedná o bazénové "vane", ktoré prichádzajú na stavbu už ako hotové ... uložia sa do predpopripravenej vane, kde sa k nim namontujú skimmre, trysky, protiprúd pre protiprúdové plávanie, potrubné rozvody, bazénové svetlo LED, alebo bazénové svetlo halogénové a prípadne iná bazénová technológia.

Ich prednosťou je, že sú pekné, lesklé, hladké ... Nevýhoda je, že sa vyrábajú v určitej obmedzenej rozmerovej škále, ktorú predurčuje prepraviteľnosť bazénov ... Obvykle ich šírka nepresiahne 3,85 m ... čo však nie je objektívny rozmer, pretože každý bazén z kategórie keramický bazén, alebo laminátový bazén má kvôli svojej pevnosti lem, ktorý zo šírky uberie pár centimetrov. V priereze je takýto bazén ešte zužovaný smerom ku dnu, pretože výrobná technológia vyžaduje zošikmenie stien vo všetkých smeroch. Dľžka keramických a polyesterových bazénov sa zvykne pohybovať medzi 4 metrami, až 11 metrami. Iný rozmer je takmer nemožné prepraviť a preprava formou nadrozmeru je veľmi drahá.

O ďalších výhodách, nevýhodách a skúsenostiach sa s Vami radi porozprávame osobne, keďže ako realizátori máme s nimi bohaté skúsenosti.

Betónové fóliované bazény

betonove-bazenyBetónový bazén s ťažkou fóliou je stará klasika na bazénovom trhu. Po vybudovaní betónového skeletu, ako stavby zo samošalovacích tvárnic - DT, alebo vyšalovaním a vyliatím betónu do šalungu sa skelet bazéna vyplní bazénovou fóliou. Bazénová fólia má hrúbku 1,5 mm a v súčasnosti zoženiete, akýkoľvek vzor, či farbu. Bazénová fólia sa zvára špeciálnou teplovzdušnou pištolou.

Výhodou je stavba akéhokoľvek tvaru, rozmeru, hľbky a podobne.

Drevené a záhradné bazény

drevene-bazenyZáhradné a drevené bazény sú určené zákazníkom, ktorí nechcú do bazéna priveľa investovať. Investícia do bazéna predstavuje nielen cenu bazénovej vane a bazénovej technológie. Je to často iba menšia časť nákladov. Náklady na stavbu bazéna sú taktiež cena samotného výkopu, betonáže betónovej platne, podsypový materiál a jeho udusanie pod platňu, zásyp bazénového skeletu, odvozy vykopanej zeminy, betonáž okolitej terasy okolo bazéna .. dotvorenie priestoru okolo bazéna a podobne. Z tohto dôvodu sú práve nami ponúkané drevené bazény a záhradné bazény veľmi dobrou a lacnou voľbou. Vyžiadajte si od nás ceny týchto bazénov a uvidíte, že za veľmi nízku sumu je možné získať lacný bazén, ktorý je však dizajnovo a kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni. Bazény sú európskej výroby, ku bazénovej technológii nie je problém zohnat bazénové príslušenstvo, náhradné diely ku jednotlivým častiam technológie bazéna a podobne. Radi Vás poinformujeme o ďalších výhodách, cenách, postupe stavyb a montáže bazéna

 

Nadzemné bazény, ktoré sa dajú aj zapustiť

zahradne-bazeny

Betónové bazény - mozaikové bazény

mozaikove-bazenyMozaikové bazény sú obkladané mozaikou, na kvalitne vyrovnaný a hydroizolovaný povrch. Mozaikovaný bazén v našich zemepisných šírkach je relatívne riziko budovať v exteriéry a navyše bez prestrešenia. Aj keď existuje veľké množstvo kvalitných materiálov na lepenie a hydroizoláciu bazéna (napríklad pozri ARDEX, a podobne...), veľké teplotné zmeny medzi zmou, letom neprospievajú mozaike nalepenej bez patriťného prekrytia bazéna. .... Lepšie riešenie je tieto bazény stavať ako vnútroný bazén, bazén interiérový.

Pri našich realizáciách sme pracovali s veľkým množstvom rôznych druhov mozaík, no ako najlepšia sa osvedčila mozaika (pozri EZARRI ), ktorá je z hľadiska svojej konštrukcie predurčená na veľmi efektné, ale pritom aj kvalitné aplikácie v bazénoch.

 

Bazénové príslušenstvo

bazenove-prislusenstvo

Fotometre a tabletové testery

fotometer

Bazénové dlažby a lemovacie dlažby

bazenove-dlazby

Bazénová soľ, soľ do bazénov

 sol do bazenov

Rekonštrukcia bazénov, výmena fólie

rekonstrukcia bazenov

Bazény a bazénové príslušenstvo, kontakt Košice

Formulár slúži na skontaktovanie sa s našou spoločnosťou, kde Vám vieme vyriešiť váš problém s bazénom, nech už je to bazén laminátový, bazén mozaikovaný, alebo nadzemný bazén do záhrady .... 

Je takmer isté, že u nás nájdete vhodnú cenovú kategóriu bazéna a k nemu aj vhodné bazénové príslušenstvo a bazénové doplnky.

Starostlivosť o bazén a bazénovú vodu

staroslivost-o-bazeny

Odzimovanie bazénov

odzimovanie-bazenov

bazeny virivky kontakt

odzimovanie-bazenov-bezchlorova-chemia

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info