Panel používateľa

Bazénové príslušenstvo a doplnky

Fotometre a tabletové testery

Kontrolujte kvalitu vody v bazéne a vírivke elektronickými prístrojmi. Ušetria váš čas a nervy. Zároveň budete presne vedieť, ako správne vodu v bazéne a vodu vo vírivke dezinfikovať, aby ste to neprehnali s chémiou.

fotometer testery bazenovej vody

Kvapkové reagencie pre fotolyzéry

Ku starším aj novším modelom fotometrov značky DINOTEC ponúkame všetky druhy kvapkových reagencií.

Kvalitné (...a čerstvé) kvapkové reagencie pre fotometer DINOTEC sú neodmysliteľné pre správne meranie kvality bazénovej vody hlavne vo verejných prevádzkach.

kvapkove reagencie ku fotometrom

Testovacie prúžky rôznych druhov

Máme pre vás všetky druhy testovacích pásikov pre rýchlu kontrolu azénovej a vírivkovej vody.

Ponúkame aj pásikové testery pre kontrolu koncentrácie soli vo vašom bazéne so slanou vodou.

testovacie prúžky

Pomôcky pre údržbu bazéna

Bazénové vysávače, hadice k bazénovému vysávaču, vysávačové hlavice ku bazénovým vysávačom, ako aj bohatý sortiment náhradných dielov k nim

prislusenstvo-k-bazenom

Bazénové odvlhčovače

Vnútorný priestor, kde je umiestnená vírivka alebo bazén je nutnosťou odvlhčovať, pozriete si niekoľko možností pre odvlhčovanie a skontaktujte sa  s nami. Poradíme, pomôžeme.

bazénové-dlazby

Bazénové tepelné čerpadlá

Nič nie je horšie, ako studená voda v bazéne. V posledných rokoch sa ako najjednoduchšie riešenie pre efektívny a ekonomický ohrev bazénovej vody ukázalo ohrievanie tepelným čerpadlom "vzduch-voda", vo vyhotovení pe bazény.bazeny

Lemovacie a bazénové dlažby

Najčastejšie betónové bazény s fóliou, ale aj nektoré laminátové bazény, majú okraj riešený tak, že je vhodné použiť lemovaciu dlažbu na okraj bazéna. Vznikne tak "rám" okolo bazéna, ktorý esteticky pozdvihne celé riešenie bazéna. Ponúkame Vám dánske, čské, talianske a francúzske lemovacie dlažby. Množstvo z nich je možné dodať aj dlažbou pre zvyšok terasy, s formátmi 50 x 50 cm, resp., aj inými. Informujte sa

lemovacie-dlazby

Bazény s prelivom, napnutá hladina vody

Bazény s prelivom, alebo tiež nazývané ako bazény s napnutou hladinou vody predstavujú vyšší stupeň bazénovej elegancie. Pozrite si možnosti riešenia pre žlaby. Ponúkame kvalitné betónové ťažké žlaby, ktoré pri stavbe betónového bazéna zabezpečia stabilitu prelivu. 

Okrem toho ponúkame veľké množstvo rôznych druhov a rozmerov mriežok pre prelivné žlaby.

Samostatnú kapitolu  tvoria špeciálne bazénové riešenia pre prelivné bazény ROSA GRES, pre obkladané a mozaikované bazény. Bazény ROSA GRES sú riešeniami pre najnáročnejších zájmecov o bazény a ponúkajú nekompromisnú kvalitu, dizajn a detaily, ktoré sú v tejto kategórii neodmysliteľné.

Skontaktujte nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru:  

bazeny virivky kontakt

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info