Esencia do parnej sauny tundra 5 l

Esencia do parnej sauny tundra 5 l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

VÝPREDAJ

Ihličnatá, korenená, ľahko sladká vôňa severskej tundry zahrnuje vôňu lúk, ihličia a vetra - doplnená o ľahké ovocné tóny a v parnej kabíne navodzuje teplú, ukľudňujúcu a uvoľňujúcu atmosféru.

97,76 € s DPH

122,20 € s DPH Zľava 24,44 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 4 ks

  • Esencia (aróma) do parnej saundry TUNDRA 5 l-zvyšuje vitalitu-posilňuje-vonia trávou

  • Automatické dávkovanie: v závislosti podľa požadovanej intenzity a veľkosti kabíny dávkujeme cca 3-5 ml každých 4-6 minút.
  • Ručné dávkovanie: 10 kvapiek nakvapkáme priamo na odparovaciu trysku alebo do odparovacej misky.

Označenie špecifickej rizikovosti:Vysoko horľavý. Drážďi oči. Škodlivý pre vodné organizmy, môže vyvolať dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnom prostredí. Vdychovaním pary môže spôsobiť ospalosť a závraty.Uchovávajte mimo dosah detí. Uchovávajte obal tesne uzavretý na dobre vetranom mieste. Uchovávajte mimo zdrojov zapálenia – zákaz fajčenia.Nevdychujte aerosoľ, výpary. Zabráňte styku s kožou. Pri zasiahnutí očí treba okamžite oči dôkladne vypláchnuť vodou, automaticky vyhľadať lekársku pomoc a ukázať tento obal alebo označenie.

Tento materiál a obal musí byť zneškodnený ako nebezpečný odpad. Nikdy nemiešajte s inými chemikáliami! Neuskladňujte v blízkosti zdrojov tepla! Neužívať vnútorne! Obal je zakázané používať opakovane. Obal znehodnoťte / zneškodnite v súlade so zákonom o odpadoch ako nebezpečný odpad.

Nový komentár

* (Povinné)

odzimovanie-bazenov-bezchlorova-chemia

bazen-virivka

bazenova-sol

vonne aromy

meranie-tvrdosti-vody

bezdotykova-dezinfekcia

bazenove-fotolyzery

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Táto stránka používa cookies. Viac info