Panel používateľa

Bazény


Solárne sprchy k bazénom, značka  PLUVIUM
Exkluzívne solárne sprchy s nadštandardným dizajnom

Solárna sprcha
k vášmu bazénu

Sprcha ku bazénu patrí. Je dobré s ňou počítať už pri staveb bazéna....
Solárna sprcha poslúži k osvieženiu, osprchovaniu pred plávaním, ako aj po plávaní a kúpaní sa v bazéne

Chcem informáciu 
o cene solárnej sprchy

PLUVIUM, solárna sprcha - láska na prvý pohľad

Objednajte si ku svojmu bazénu jedinenčnú solárnu sprchu, v ktorej sa snúbi kvalita materiálov, spracovanie a úroveň použitých materiálov.
Solárna sprcha PLUVIUM prinesie do Vašej záhrady a ku bazénu zaujímavý dizajn, perfektné osvieženie v horúcom lete. Ak máte pekný záhradu, pekný bazén, porebujete aj patrične dôstojne vyzerajúci doplnok - solárna sprcha PLUVIUM túto požiadavku plnohodnotne splní.

Chcem informáciu o cene solárnej sprchy

Kvalitná batéria solárnej sprchy

Zmiešavacou batériou namiešate vhodnú teplotu vody na sprchovanie. Voda, ktorá sa ohriala v zásobníku sprchy od slnečného tepla sa mieša s pripojenou studenou vodou a zároveň dotlakuje aj do zásobníka.
V kvalitných solárnych sprchách sa voda ohreje od slnenčných lúčov na teplotu až okolo 60C, vďaka čomu máte dostatočnú rezervu vody na sprchovanie celej rodiny, keďže takáto teplota vody umožňuje zmiešať so studenou vodou dostotok vody s optimálnou teplotou. V lacných  plastových solárnych sprchách dosiahnete teplotu max okolo 30C.

Chcem informáciu o cene solárnej sprchy

Sprchová ružica
ku solárnej sprche

Veľkoplošná sprchová ružica solárnej sprchy so silikonovými tryskami, ktoré zabezpečujú vyššiu ochranu proti vodnému kameňu je kvalitná a poskytuje sprchujúcemu sa prúd vody pre osvieženie aj očistu.

More info...

Voliteľné: Rošt ku sprche

Rošt ku solárnej sprche je voliteľný prvok. Ak sa Vám hodí do miesta, kde solárnu sprchu chcete osadzovať, je to najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenie. Zároveň je dizajn roštu zladený s telesom solárnej sprchy

More info...

Vaša voľba solárnej sprchy s veľkou eleganciou

Solárna sprcha PLUVIUM je kotviteľná do betónu, aj cez dlažbu, prípadne sa dá uchytiť prostredníctvom základne, ktorá je stabilne osadená do zeme.
Ku sprche stačí doviesť studenú vodu.

More info...

PLUVIUM exkluzívna solárna sprcha, doplnok k bazénu

Sprchová ružica solárnej sprchy, rošt, zmiešavacia batéria a samotné teleso solárnej sprchy sú skomponované do veľmi príjemne pôsobiaceho celku.
Aj napriek tomu, že sa jedná o solárnu sprchu vyrobenú vo vyššom štandarde, jej cena je priaznivá a poteší široký okruh záujemcov, ktorí nechcú mať v záhrade lacné plastové riešenia spŕch ku bazénu.

Click here

Takto je to kompletné a dokonalé: kombinácia  rošt + solárna sprcha

Všetko v rovnakom štýle. Ak ste nároční a potrpíte si na detaily, určite oceníte možnosť ku solárnej sprche si dokúpiť aj rošt. Takto bude dizajn naozaj dokonalý a zároveň riešenie v tomto štýle bude mať aj svoj praktický aspekt.

Click here

Máte záujem o iný model alebo iný dizajn sprchy do vašej záhrady a ku bazénu?....

Navštívte nás. napíšte nám, alebo zavolajte

info@mostpools.sk
+421 908 926 196

 

bazeny virivky kontakt

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info