Panel používateľa

Vírivky s moderným dizajnom

Vírivky HANSCRAFT s moderným dizajnom

 

HANSCRAFT OK 1

Vírivka pre dve osoby, dvojmiestna vírivka moderného dizajnu, s asymetrickým tvarovaním. Vírivka šetrí aj kúsok miesta, keďže má rozmery optimalizované a minimalizované tak, aby sa dala umiestniť aj tam, kde je všeobecne problém s priestorom. Je to zároveň aj malá dvojležadlová vírivka. Dvojležadlové vírivky sú v poslednom období na trhu veľmi žiadané.

Mám záujem o takúto vírivku
 

HANSCRAFT OK 2

Dvojmiestna vírivka, ale dá sa označiť aj ako trojmiestna vírivka. Vírivka pre 2 osoby, je  veľmi pohodlnou vírivkou a umožňuje naozaj komfortný relax. V prípade, že je potrebné ju použiť pre tri osoby, v pohode poslúži aj ako trojmiestna vírivka, pričom sa vo vírivke nachádza jedno ležanie a dve sedenia.

 

Mám záujem o takúto vírivku
 

HANSCRAFT OK 3

Pohodlná štvormiestna vírivka, s jedným špičkovo tvarovaným ležaním. Aj keď sa deklaruje ako štvormiestna vírivka, splní požiadavky na relax aj ako päťmiestna vírivka, vírivka pre 5 osôb.

 

 

Mám záujem o takúto vírivku
 

HANSCRAFT OK 4

Päťmiestna vírivka s moderným dizajnom pre väčšie rodiny ale aj pre tých, ktorí hľadajú variant vírivky, ako dvojležadlová vírivka. Vírivka pre 5 osôb splní aj najnáročnejšie kritériá pre sedenie a ležanie vo vírivke, dokonalý relax vo vírivke a pohodlie - zároveň v dizajnovo a tvarovo bezchybne urobenej forme.

 

Mám záujem o takúto vírivku
 

HANSCRAFT OK 5

Aj táto päťmiestna vírivka s moderným dizajnom je určená pre väčšie rodiny. Aj v tomto prípade je to dvojležadlová vírivka. Vírivka pre 5 osôb splní aj najnáročnejšie kritériá pre sedenie a ležanie vo vírivke, dokonalý relax vo vírivke a pohodlie - zároveň v dizajnovo a tvarovo bezchybne urobenej forme.

 

Mám záujem o takúto vírivku
 

Príslušenstvo ku vírivkám

V našej ponuke príslušenstva k vírivkám nájdete rôzne pomôcky a potreby, ktoré Vám zvýšia komfort pri relaxe vo vírivke, bezpečnosť pri nastupovaní do vírivky a podobne. Nájdete tu schodíky do vírivky, odklápače termokrytov, (alebo tiež zdvihák termokrytu...), madlá pre ľahšie nastupovanie do vírivky, podsedáky pre osoby s nižšou postavou, nafukovacie, ale aj rôzne iné bary

Pozriem príslušenstvo ku vírivkám

Vírivková chémia

K vírivkám ponúkame hlavne bezchlórovú chémiu s vysokou účinnosťou. Dobre a spoľahlivo odstraňuje z vody všetky choroboplodné zárodky a baktérie, riasy. Nemusíte sa báť chlórového zápachu a prípadných alergií na chlór.

Pozriem vírivkovú chémiu
 

 

 

Vírivkové filtre

Všetky vírivky sú filtrované prostredníctvom filtračných vložiek, tzv., kartušových filtrov. Tieto sa považujú za spotrebný materiál pri vírivke. Vírivkové filtre je potrebné pomerne pravidelne vo vírivkách čistiť a to chemicky aj mechanicky a po určitom čase aj meniť za nový filter.

Pozriem náhradné vírivkové filtre

Testery na vírivkovú vodu

V vírivkám ponúkame celú plejádu rôznych testerov na vírivkovú vodu. Buď jednoduché testery tabletkové, alebo tester AQUACHECK, alebo priamo fotometre, ktoré sú schopné merať 10, či 14 parametrov vody vo vírivke. Získate tak presnú informáciu o kvalite vody vo vírivke.

Pozriem testery na vírivkovú vodu
 

Mám záujem o vírivky s moderným dizajnom

Pošlite mi katalóg
 

bazeny virivky kontakt

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info