Panel používateľa

Doplnky a príslušenstvo pre vírivky

Schody do vírivky

 • Schody do víriviek

  Vstupujte do vírivky bezpečne. Plastové schody za niekoľko málo EUR vám zvýšia komfort vstupu do hydromasážnej vane ...vírivky. vyberte si z viacerých modelov schodov, pričom si môžete vybrať aj z rôznych farebných variantov.

 • Odklápače na termokryt

  Termokryt na vírivke izoluje  vírivkovú vodu,m aby táto neochladla v chladnejšom čase. Odklápanie tohto termokrytu už nie je až taká ľahká činnosť a  hlavne, keď tento termokryt na vírivke chce odklopiť jedna osoba,m prípadne sama žena, je to niekdey celkom ťažké.... K tomu, aby sa to stalo jednoduchším a ľahším, potrebujete zdvihák termokrytu, alebo odklápač termokrytu ... Vždy  skladom, objednajte a uľahčite odklápanie a zaklápanie termokrytu. Okrem toho sa so zdvihákom mimoriadne predžuje životnosť samotného temokrytu, pretože sa s ním naráda šetrnejšie.

 • Odpeňovače do víriviek

  Na hladine vírivkovej   vody sa pomerne často vďaka rôznych chemickým vplyvom zvykne vytvárať nežiadúca pena. Niekedy je to znamenie, že je potrebné vírivku dôkladne vyčistiť, tzn., prečistiť potrubia. Pokiaľ sú potrubia vo vírivke čisté, ide naozaj o penu,mktorá sa vytvorí  intenzitou hydromasážnych trysiek a možno zmenou chemických pomerov vo vírivke, dá sa na to použiť odpeňovač, ktorým postriekate hladinu vody a pena sa stratí.

 • Madlá k vírivkám

  Obvykle je výška vírivky okolo 90 cm...čo je dosť veľká výška.  Pre bezpečnejšie vstupovanie do vírivky a vystupovanie z vírivky poslúži madlo, ktoré sa dá namontovať na vírivkový obklad atakto si môžetebezpečnosť významne zvýšiť.

 • Plávajúce bary

  Relax vo vírivke je neodmysliteľne zviazaný s konzumáciou nápojov, šumivé vínko ..., pivečko....? koktejl...?  čokoľvek aj iného podľa vašej chuti môžete odložiť na plávajúci nafukovací bar, do ktorého alebo na ktorý si veľa zo spomínaných občerstvení odložíte. Bar môže plávať na hladine, aledá sa aj ukotviť na hrane vírivky. Vaša hydromasážna vírivka bude takto miesto dokonalého akomplexného relaxu. Nezabudnite: tento bar je aj vhodným darom vašim známym, ktorí vlastnia  vírivku tiež ...doneste ju so sebou, keď robíte vírivkovú párty niekde so susedmi ...

 • Vírivkové teplomery

  Merajte teplotu  vody vo vírivke, kontrolujte, či vírivka správne ohrieva vodu, aby ste ju nemali ani veľmi teplú, ale ani studenú. 

 • Náhradné termokryty pre vírivky

  Neplní váš termokryt už účel, na aký bol určený? Netesní, je prelomený? Nasiak do termokrytu dažďová voda ? 

  Vymeňte ho!

  Ušetrite na spotrebe energie, pretože ak bude termokryt nedobre tesniaci, bude aj účet za ohrev veľmi vysoký ...

  Vieme dodať termokryt takmer na všetky druhy víriviek. A používajte odklápač termokrytov.

 • Zábavné príslušenstvo

  Karty, plastové poháre, pre deti nafukovačky a podobne.  To všetko zvýši zábavnosť vírivky

 • Náhradné vírivkové filtre

  Šetríte na vlastnej hygiene? Nerobte to. Vymieňajte vírivkové filtre častejšie a používajte kvalitné a účinné čistiace prostriedky na ich vyčistenie a dezinfekciu. 

  Dezinfekcia vírivkového filtra je veľmi dôležitá. Treba si uvedomiť, že voda vo vírivke  je cca 36 C teplá, čo je teplota pre najintenzívnejší rast všetkých baktérií a vírusov.  Preto filter dezinfikujte pravidelne, dôkladne a nedovoľte, aby bola vaša vírivka liahňou choroboplodných zárodkov.

 • Vonné arómy do víriviek, vonné esencie

  Pre zvýšenie relaxačného účinku sa v poslednom čase osvedčili rôzne vône, vonné arómy a vonné esencie do víriviek .... perfektne navoňajú priestor nad hladinou vody a bublajúca  voda tak pôsobí mnohonásobne upokojujúcejšie a blahodárnejšie

Skontaktujte nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru:  

bazeny virivky kontakt

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info