Panel používateľa

Soľ bazénová morská 25 kg - MORSKÁ SOĽ do bazénovpoužitá soľ

Soľ bazénová morská 25 kg - MORSKÁ SOĽ do bazénovpoužitá soľ

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA SKLADOM

Bazénová morská soľ pre bazény so solinátorom - salinátorom - soľný systém. Riaďte sa pokynmi výrobcu solinátora, ktorý predpisuje optimálnu koncentráciu bazénovej morskej soli v bazéne. Táto bazénová soľ je vhodná aj do víriviek so solinátorom. Produkcia chlóru prostredníctvom solinátora je veľmi dobrá a neničí a použitá soľ nepoškodzuje elektródy.

14 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 15 ks

Morskú bazénovú soľ je potrebné jednoducho vysypať do bazéna a nechať rozpustiť. Pre rozpustenie bazénovej soli je najlepšie nechať pustenú cirkuláciu vody, prípadne napomôcť ešte rýchlejšiemu rozpusteniu premiešaním s bazénovou kefou na teleskopickej tyči.

Samotná bazénová morská soľ nasypaná do bazéna bez solinátora (zariadenia na rozklad soli) nie je funkčný spôsob dezinfekcie. 

Výhody morskej bazénovej soli:

  • Krásne čistá morská bazénová soľ, NaCl 99,5%.
  • Rýchlorozpustná. soľ sa rozpustí v bazéne pomerne rýchlo  a vytvorí slabý slaný roztok, na ten účel, aby solinátor tento soľný roztok vo svojej cele rozkladal na chlór a na sodík ...
  •  
  • Pravidelná zrnitosť morskej bazénovej soli je  do cca  2,5 - 4mm

  • Cena za 1 ks, 25 kg balenie morskej soli - doprava: SDS kuriér - cena kalkulovaná podľa celkovej hmotnosti, z tohot dôvodu odporúčame pri požiadavke na dopravu vopred konzultovať jej cenu, prípadne to riešiť osobným odberom.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info