Panel používateľa

Vírivky, chémia, vírivkové filtre

virivky na sklade

Vírivky, vírivkové filtre, chémia

Naša ponuka víriviek sa rozšírila o nové značky víriviek, cenovo veľmi výhodné vzhľadom na  kvalitu  technického vyhotovenia. Naďalej ponúkame osvedčené značky víriviek, ktoré majú v našom sortimente už takmer 15 ročnú skúsenosť. 

K vírivkám ponúkame široký sortiment príslušenstva, odklápače termokrytov, náhradné termokryty ku väčšine vírivkových značiek, vírivkové schodíky, madlá pre bezpečný vstup do vírivky.

Samozrejme, naša ponuka a kvalita vírivkovej chémie, chlórovej aj bezchlórovej vírivkovej chémie je bezkonkurenčná. Podobne, ako vonné arómy  do víriviek.virivky-bazeny-wellness

virivky so slanou vodou

Vírivka so slanou vodou? Áno, je to možné. Prinášame pre Vás v rámci nášho sortimentu technicky novú značku víriviek so slanou vodou. Novou pre náš trh, ale s dlhoročnými skúsenosťami v  rámci EU. Väčšina doterajších riešení pre slanú dezinfekciu vody vo vírivke, bola donedávna riešená len formálne, vložením salinátora pre vírivky (...solinátora), ale neriešili problém vírivky so slanou dezinfekciou komplexne a s vopred ujasneným zámerom. Slaná voda vo vírivke môže potešiť aj Vás a Vašich blízkych. Blahodárny účinok slanej vody si môžete vyskúšať aj Vy. Informujte sa u nás, ak máte záujem o niektorý túto novinku vírivky so slanou vodou.

Slaná voda vo vírivke je niečo nové, veľmi dobré a zaujímavé pre používanie. 

Pozrite si celú našu  ponuku víriviek, ktorá sa skladá z výberu viacerých vírivkových značiek amerických a európskych výrobcov. Ako je to vyššie uvedené, pribudla v ponuke aj vírivka so slanou vodou, swimspa so slanou vodou a to v rôznych vyhotoveniach a výbavách. Cca 30 modelov víriviek, ktoré môžu používať zariadenie pre slanú dezinfekciu vírivky a k tomu viac ako 10 modelov swimspa určite každého zákazníka uspokojí z hľadiska možností výberu. Ak máte záujem o ponuku naše vírivky so slanou vodou, využite prosím tento formulár.

Prinášame vám v rámci našej ponuky a sortimentu strednú a vyššiu kategóriu víriviek, tzn., skôr v stredných a vyšších cenových hladinách. My nechceme a ani nevieme cenovo konkurovať dovozu "no name" vírivkám, ktoré sa na trhu objavujú, často vo forme "ambulantného" predaja priamo z kamióna :-), čo sme už tiež počas našej takmer 20 ročnej praxe zažili. Niekomu však stačí aj to, ak kúpi neoverený výrobok, ktorý môže byť aj nebezpečný pre používanie .... 

Chceme ponúknuť a aj ponúkame dobrú kvalitu víriviek, dobrý servis pre vírivky, naše skúsenosti z používania víriviek a dlhodobú schopnosť zabezpečiť náhradné diely, doplnky, príslušenstvo a veci, ktoré zvyšujú komfort užívania víriviek a samotný úžitok  pre používateľa. 

Nižšie sa nachádzajú bannery, ktoré vás presmerujú do sveta rôznych modelov víriviek.

Pozývame vás na ich prezretie.

O vírivkách všeobecne platí, že aj v tejto kategórii výrobkov je v dnešnej konzumnej dobe abnormálne množstvo druhov, modelov, tvarov, farieb a vybavenia....

Okrem toho sme sa pokúsili pomôcť urobiť lepší prehľad víriviek tým spôsobom, že sme vám ich zatriedili aj do skupiniek, napríklad ako dvojmiestne...trojmiestne ...dvojležadlové a podobne. Technické parametre a detaily k nim Vám radi pošleme, alebo prídeme osobne odkonzultovať.  

Ak sa zaujímate o kúpu vírivky, pozrite ponuku víriviek nižšie

Vírivky privátne

privatnevirivky-privatne-virivky

Verejné vírivky

verejnevirivky-verejne-virivky

Plavecké vírivky swimspa

swimspa

Nové značky víriviek v ponuke

nove znacky viriviek

Pozrieť všetko iné k vírivke ....

  • Čo si chcete prehliadnuť ...... ?

     

    Ak ešte vírivku nemáte a hľadáte vhodný model vírivky, pokračujte prosím na odkazy na tejto strane, ... kde je ponuka množstva vírivkových modelov, z ktorých si budete môcť zvoliť vhodnú alternatívu. 

    Ak by ste mali na vírivku špecifické požiadavky a ak niečo nenájdete v rámci prezentovaných informácií ohľadom víriviek, nevájte nás kontaktovať.

Skontaktujte nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru:  

bazeny virivky kontakt

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info