Vírivky, chémia, príslušenstvo a filtre

Pozrite si našu  ponuku víriviek, ktorá sa skladá z výberu viacerých vírivkových značiek amerických a európskych výrobcov. 

Prinášame vám v rámci našej ponuky a sortimentu strednú a vyššiu kategóriu víriviek, tzn., skôr v stredných a vyšších cenových hladinách. My nechceme a ani nevieme cenovo konkurovať dovozu "no name" vírivkám, ktoré sa na trhu objavujú, často vo forme "ambulantného" predaja priamo z kamióna :-), čo sme už tiež počas našej takmer 20 ročnej praxe zažili. Niekomu však stačí aj to, ak kúpi neoverený výrobok, ktorý môže byť aj nebezpečný pre používanie .... 

Chceme ponúknuť a aj ponúkame dobrú kvalitu víriviek, dobrý servis pre vírivky, naše skúsenosti z používania víriviek a dlhodobú schopnosť zabezpečiť náhradné diely, doplnky, príslušenstvo a veci, ktoré zvyšujú komfort užívania víriviek a samotný úžitok  pre používateľa. 

Nižšie sa nachádzajú bannery, ktoré vás presmerujú do sveta rôznych modelov víriviek.

Pozývame vás na ich prezretie.

O vírivkách všeobecne platí, že aj v tejto kategórii výrobkov je v dnešnej konzumnej dobe abnormálne množstvo druhov, modelov, tvarov, farieb a vybavenia....

Okrem toho sme sa pokúsili pomôcť urobiť lepší prehľad víriviek tým spôsobom, že sme vám ich zatriedili aj do skupiniek, napríklad ako dvojmiestne...trojmiestne ...dvojležadlové a podobne. Technické parametre a detaily k nim Vám radi pošleme, alebo prídeme osobne odkonzultovať.  

Pozrieť všetko iné k vírivke ....

  • Čo si chcete prehliadnuť ...... ?

     

    Ak ešte vírivku nemáte a hľadáte vhodný model, pokračujte prosím na odkazy na tejto strane, nižšie ... tu je ponuka množstva modelov, z ktorých si budete môcť zvoliť vhodnú alternatívu. 

    Ak by ste mali špecifické požiadavky, ak niečo nenájdete v rámci prezentovaných informácií ohľadom víriviek, nevájte nás kontaktovať.

Ak sa zaujímate o kúpu vírivky, pozrite ponuku víriviek nižšie

Vírivky privátne

privatnevirivky-privatne-virivky

 Verejné vírivky

verejnevirivky-verejne-virivky

 

Plavecké vírivky swimspa

swimspa

Nové značky víriviek v ponuke

nove znacky viriviek

virivky

Skontaktujte nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru:  

kontaktne-udaje

bazen-virivka

bazenova-sol

vonne aromy

meranie-tvrdosti-vody

bazenove-fotolyzery

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Táto stránka používa cookies. Viac info