Panel používateľa

Vírivky, chémia, vírivkové filtre

slana dezinfekcia do virivky

Vírivka so slanou vodou? ÁNo, je to možné. Prinášame pre Vás v rámci nášho sortimentu technicky novú formu víriviek so slanou vodou. Väčšina doterajších riešení pre slanú dezinfekciu vody vo vírivke, bola donedávna riešená len formálne, vložením salinátora pre vírivky (...solinátora), ale neriešili problám vírivky so slanou dezinfekciou komplexne a s vopred ujasneným zámerom. Informujte sa u nás, ak máte záujem o niektorý túto novinku. Slaná voda vo vírivke je niečo nové, veľmi dobré a zaujímavé pre používanie. 

Pozrite si našu  ponuku víriviek, ktorá sa skladá z výberu viacerých vírivkových značiek amerických a európskych výrobcov. Ako je to vyššie uvedené, pribudla v ponuke aj vírivka so slanou vodou, swimspa so slanou vodou a to v rôznych vyhotoveniach a výbavách. Cca 30 modelov víriviek, ktoré môžu používať zariadenie pre slanú dezinfekciu vírivky a k tomu viac ako 10 modelov swimspa určite každého zákazníka uspokojí z hľadiska možností výberu. Ak máte záujem o ponuku naše vírivky so slanou vodou, využite prosím tento formulár.

Prinášame vám v rámci našej ponuky a sortimentu strednú a vyššiu kategóriu víriviek, tzn., skôr v stredných a vyšších cenových hladinách. My nechceme a ani nevieme cenovo konkurovať dovozu "no name" vírivkám, ktoré sa na trhu objavujú, často vo forme "ambulantného" predaja priamo z kamióna :-), čo sme už tiež počas našej takmer 20 ročnej praxe zažili. Niekomu však stačí aj to, ak kúpi neoverený výrobok, ktorý môže byť aj nebezpečný pre používanie .... 

Chceme ponúknuť a aj ponúkame dobrú kvalitu víriviek, dobrý servis pre vírivky, naše skúsenosti z používania víriviek a dlhodobú schopnosť zabezpečiť náhradné diely, doplnky, príslušenstvo a veci, ktoré zvyšujú komfort užívania víriviek a samotný úžitok  pre používateľa. 

Nižšie sa nachádzajú bannery, ktoré vás presmerujú do sveta rôznych modelov víriviek.

Pozývame vás na ich prezretie.

O vírivkách všeobecne platí, že aj v tejto kategórii výrobkov je v dnešnej konzumnej dobe abnormálne množstvo druhov, modelov, tvarov, farieb a vybavenia....

Okrem toho sme sa pokúsili pomôcť urobiť lepší prehľad víriviek tým spôsobom, že sme vám ich zatriedili aj do skupiniek, napríklad ako dvojmiestne...trojmiestne ...dvojležadlové a podobne. Technické parametre a detaily k nim Vám radi pošleme, alebo prídeme osobne odkonzultovať.  

Pozrieť všetko iné k vírivke ....

  • Čo si chcete prehliadnuť ...... ?

     

    Ak ešte vírivku nemáte a hľadáte vhodný model, pokračujte prosím na odkazy na tejto strane, nižšie ... tu je ponuka množstva modelov, z ktorých si budete môcť zvoliť vhodnú alternatívu. 

    Ak by ste mali špecifické požiadavky, ak niečo nenájdete v rámci prezentovaných informácií ohľadom víriviek, nevájte nás kontaktovať.

Ak sa zaujímate o kúpu vírivky, pozrite ponuku víriviek nižšie

Vírivky privátne

privatnevirivky-privatne-virivky

 Verejné vírivky

verejnevirivky-verejne-virivky

 

Plavecké vírivky swimspa

swimspa

Nové značky víriviek v ponuke

nove znacky viriviek

virivky

Skontaktujte nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru:  

kontaktne-udaje

bazen-virivka

bazenova-sol

vonne aromy

meranie-tvrdosti-vody

bazenove-fotolyzery

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Táto stránka používa cookies. Viac info