Panel používateľa

Fotometer a elektronické testery

Elektronický merač pH a ostatných hodnôt v bazéne a vírivke AQUACHECK

3 cesty merania parametrov vody ...

Ponúkame niekoľko druhov elektronických testerov bazénovej a vírivkovej vody. Pozrite nižšie

Od jednoduchších, ktoré merajú 3 hlavné parametre až po cenovo neprekonateľné (POOL LAB) prístroje, bez ktorých sa nezaobíde žiadny hotel, penzón, či prevádzkovateľ verejných bazénov (okrem iného jednoduchou metódou a lacno odmeriate všetky najdôležitejšie parametre vody, kvôlo dobrej cene vrele odporúčame aj súkromným majiteľom bazénov. Vďaka tomuto prístroju nebudete mať viac problém s nastavením dávkovačov, kvalitou vody, ...atd.,)   až po špičkové technológie ktoré merajú desitaky parametrov a sú určené pre profesionálov v aquaparkoch, väčších kúpeľoch, alebo tam, kde to s kvalitou vody myslia ešte vážnejšie.(prístroj PRIME-LAB).

aquachek-elektronicky-tester

 Merajte pH, chlór a alkalinitu vody v bazéne alebo vo vírivke elektronicky, jednoducho testovacími prúžkami...

Ste na správnom mieste. 

OBJEDNAJTE U NÁS V BEZKONKURENČNEJ CENE. 

Kontaktujte nás ohľadom bližších informácií.

NOVINKA V NAŠEJ PONUKE!!!!

Vreckový merač pH, voľného chlóru a alkality vody - rýchle presné výsledky za cca 15 sekúnd.

Uľahčite si starostlivosť o vodu !

Fotometer POOL-LAB a PRIME-LAB

Fotometer tabletový, POOL-LAB

Kvapkové fotolyzéry, ktoré v minulosti používali kvapkovú formu reagencií a ktoré boli určené na presné meranie kvality a parametrov vody, sú už nemoderné, nepraktické, majú drahú prevádzku a ich presnosť merania je spochybniteľná.

Napríklad fotolyzér, ktorý sa cca za 700 EUR s DPH dlhé roky na slovenskom trhu predával, už nie je v ponuke firmy DINOTEC. 

Naša firma, ktorá fotometre dlhé roky predáva,  nahradila zariadenia DINOTEC novými modernými fotometrami v cenovej hladine od 199 EUR s DPH ... Vidíte ten cenový rozdiel? A to ešte treba upriamiť pozornosť na rozsah parametrov, ktoré sa týmto prístrojom dajú merať a komfort merania.

Odmeriate napr., tvrdosť vody, ktorá bola zatiaľ doménou len špecializovaných inštitúcií ... dnes si nameraním tohto  parametra zjednodušíte a skvalitníte prevádzku bazéna a znížite náklady na prevádzku bazéna a náklady na prevádzku vírivky.

Naša snaha bola priniesť na trh nové, moderné a kvalitné zariadenie vo forme fotometra, ktoré nahradí kvapkové metódy. Náhradou je napríklad fotometer POOLLAB, ktorý splní požiadavky tak komerčnej klientely, hotelov, penziónov, kúpalísk a podobne, kde je jednoznačne povinnosť mať pre meranie fotolyzér. Cenovo je nedostihnuteľný a kvalitatívne neporaziteľný. Nemecký výrobok, kde oceníte aj spôsob manipulácie a práce s ním. Pre ešte vyššie nároky ponúkame PRIMELAB prístroj, fotometer, ktorým už viete okrem bežných parametrov zmerať aj prítomnosť legionella baktérií ...

Obidva bazénové fotometre sú absolútna špička ...opäť cenovo neporaziteľná v merateľných parametroch.

Vyberte si pre svoju prácu tabletový fotometer. Budete pracovať presne a lacnejšie, ako doteraz.Fotolyzéry pre kontrolu bazénovej vody

Fotolyzér POOL LAB

POOL LAB fotometer video návod

Pozrite si video k používaniu fotometra POOL LAB, s ktorým veľmi presne, ale pritom jednoducho odmeriate hodnoty vody v bazéne, alebo vírivke. Testovanie vody v bazéne trvá len niekoľko málo minút a dá sa podľa tohto merania robiť kalibrovanie dávkovačov.

Tento test je taktiež akceptovaný hygienickým dozorom v prípade verejných prevádzok, pod ktoré prevádzka podlieha. Všetky komernčné bazény a komerčné vírivky by mali mať ako porovnávací prístroj ku svojmu dávkovaču aj fotolyzér. 

Nami ponúkaný tabletový fotolozér je jednoducho použiteľné zariadenie. Ktokoľvek zvládne manipuláciu s ním a navyše oceníte nižšie náklady na potrebné merania.

 

Merajte najdôležtejšie prametre bazénovej vody, voľný a viazaný chlór, pH, alkalinitu a ďalších 8 parametrov.

Meranie voľného chlóru, ako aj meraie viazaného chlóru v bazéne hravo zvládnete.

no alt

Fotolyzér tabletový, PRIME-LAB

Fotolyzér PRIME-LAB

no alt

Legionella ! PRIMELAB ju zistí !

Fotolyzér PRIME LAB Vám zmeria až 140 rôznych parametrov. Celkovú konfiguráciu si volíte postupe, pričom sa aktivuje požadovaná časť z meracích funkcií, podľa toho, ako sa vyvíja Vaša potreba byť v meraní presný.

Pozor!

Legionela, baktérie, strašiak, ktorý však s našim prístrojom spoľahlivo zistíte overíte a zmeriate !

Fotolyzér PRIME-LAB zmeria veľmi exaktne prítomnosť legionella baktérií. 

Čo je to legionella?

Pozrite si detailný materiál k téme legionella, Nájdete tu podrobné informácie, kde sa musíte od legionelly obávať a ako s ňou bojovať.

K téme nebezpečných legionella čítať článok tu.

Vodu musíte kontrolovať často

Bazénová voda a vírivková voda musí byť veľmi starostlivo premeraná v časových odstupoch, ktoré sú závislé od prevádzky bazéna. Obecne platí, čím je vyššia teplota vody, bazén, alebo vírivka je častejšie používaná, musí byť o to vyššia starostlivosť o vodu a obozretnosť, aby sa parametre udržali v predpísaných medziach.

A preto ...

Bazénový tester

Skontaktujte nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru:  

bazeny virivky kontakt

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info