Panel používateľa

Kyslíkové tablety 3 kg mini, bezchlórová dezinfekcia

Kyslíkové tablety 3 kg mini, bezchlórová dezinfekcia

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Kyslíkové tablety určené na bezchlórovú dezinfekciu vody v bazéne, vírivke, jakuzi. Bezchlórové tablety, ideálne pôsobiace v kombinácii s aktivátorom. Obsahujú hydrogenperoxosíran-bissíran pentadraselný. Kyslíkové tablety ktoré ponúkame sú vhodné a žiadané na dezinfekciu aj v nafukovacej vírivke.

74,40 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 50 ks

Kyslíkové tablety určené na dezinfekciu vody v bazéne alebo vo vírivke. Bezchlórové tablety, kyslíkové tablety  ideálne pôsobia v kombinácií s aktivátorom. Kyslíkové bezchlórové tablety sa používajú na dezinfekciu vody vo výrivkach, (bezchlórová dezinfekcia v bazéne, bezchlórová dezinfekcia vo vírivke ...) bazénoch, jakuzi, jacuzzi. Kyslíkové tablety  sú bez chlóru, neobsahujú chlór. Bezchlórové tablety obsahujú aktívny kyslík, ktorý sa používa na dezinfekciu proti baktériam, vírusom.

Kyslíkové tablety, komponenta 1, obsahujú také zložky, ktoré spoľahlivo likvidujú rôzne zárodky vo vode, avšak pre dokonalú účinnosť je vhodné použiť  kyslíkový aktivátor, komponenta 2, ktorý obsahuje vo vyššej miere algicídne zložky, ktoré sú špeciálne účinné pre likvidáciu rias. Tieto dve zložky pri dezinfekcii aktívnym kyslíkom sa používajú  spolu, aby sa dosiahol plnohodnotný dezinfekčný účinok. Bezchlórovú kyslíkovu chémiu je možne používať nie len vo výrivkach, yakuzi, swimspa, ale aj bazénoch, jacuze. Kyslíkové tablety vkladáme do plaváka alebo ju vkladáme do filtra vo vírivke, jacuzi, swimspa alebo priamo do skimra bazéna. Dávkovanie  1 tableta na/1m3 vody  a 10 ml /1m3 vody kyslikový aktivátor. Každý 7. deň 1 tableta na 1 m3 vody  a raz za 14 dni 10ml/1m3 vody kyslikový aktivátor.

Dezinfikovanie kyslíkovými tabletami je moderný spoľahlivý a účinný spôsob dezinfekcie pre všetkých, ktorým vadí chlór a chlórové prípravky. Bzechlórová dezinfekcia, kyslíkové tablety je skvelá alternatíva.

Balenie: 3 kg

Nový komentár

* (Povinné)

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info