Panel používateľa

Multifunkčné tablety 20 g (MINI) do bazénovej vody

Multifunkčné tablety 20 g  (MINI) do bazénovej vody

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Chlórové tablety multifunkčné, štvorzložkové, pomaly rozpustné. Obsahovou látkou je symklosem a síran meďnatý. ObsaAhujú chlór ako dezinfekciu, algicid proti riasám, vločkovač, ktorý absorbuje voľné častice a stabiizátor proti rýchlemu uvoľnovaniu chlóru.

18,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Chemoform

Multifunkčné tablety štvorzložkové, pomaly rozpustné, pre bazény, víirivky, jacuzi, yakuzi, swimspa,výrivky.  Obsahujú aktívny chlór, najúčinnejší prostriedok proti živým organizmom, prevenciu proti riasam je algicid, vločkovač, ktorý vyzráža voľné častice a stabilizátor, ktorý zabraňuje rýchlemu uvoľňovaniu chlóru. Vkladme ich do skimmra alebo do plaváka, nikdy nehádžte tablety priamo do bazéna! Chlórové tablety sú pomaly rozpustné, preto sa chlór dostáva do vody pomaly, ale v dostatočnej koncentrácií. Danou koncentráciou je možné udržať čistú vodu v bazéne. Vysoká koncentrácia chlóru vo vode nie je žiadúca, pretože spôsobuje štípanie očí, pálenie pokožky a hlavne nepríjemný zápach. Dôležité sú hodnoty celkového a voľného chlóru,od ktorých výpočtom získane hodnoty viazeného chlóru. Viazaný chlór vo vode je nebezpečný, prejavom je hnilobný zápach. Hodnoty chlóru je možné merať pomocou prístrojov na to určených, tzv.fotometrom.  Dávkovanie : každý 7 - 10 deň 10 tabliet na 10 m3. hodnoty pH 7,0- 7,4. 

 

Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

RR-CENTRUM s.r.o.

Webbinkova Eva, 9.5.2012 19:29:57

Pozdravujem, cena za 1 kg od Chemoformu je 14,58 EUR, vaša ca 16EUR., Môžete ponuknut aspon za velke balenie 3 kg lepšiu cenu? odpoved prosim urychlene na info@rr-centrum.sk. Dakujem E.Webbinkova

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info