Panel používateľa

Tester na meranie ph / chlóru Cl v bazéne, vírivke

Tester na meranie ph / chlóru Cl  v bazéne, vírivke

Hodnotenie produktu: 3/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Tester dvoj skúmavkový slúži na testovanie ph a chlóru Cl vo vode v bazéne, vírivke, yakuze, swimspa, jacuzzi. Rýchle a presné meranie, nahrádza merania pásikmi, ktoré nie sú dostatočne presné

12 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Tester na meranie bazénovej  a vírivkovej vody. Meria pH bazénovej vody, obsah chlóru v bazénovej vode. Do skúmavierk naberiete bazénovú, alebo vírivkovú vodu, vložíte reagenčnú tabletu na meranie pH, do druhej skúmavky reagenčnú tabletu na meranie chlóru a po niekoľkých sekundách sa sfarbí voda s reagenčnou tabletou. Toto sfarbenie sa porovnáva s etalónom (farebnou stupnicou). Meranie je dostatočne presné na nastavenie správneho postupu s údržbou bazénovej vody a s ošetrením jednotlivými chemikáliami. Odporúča sa uskutočniť až 2-3 merania na rôznych miestach bazéna. Takto budete mať objektívne získanú informáciu o stave vody v bazéne.

Pred meraním je vhodné bazénovú vodu premeišať, protiprúdom, kefou na teleskopicke rúčke a podobne... Ideálne je tiež, keď sa meranie uskutočňuje pri zapnutej filtrácii, aby bola voda premiešaná v primeranej miere. 

Reagenčné tablety si môžete dokúpiť v našom eshope, alebo priamo na predajni.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

virivkove filtre

bazenova-sol

vonne aromy

bazenove fotometre

tabletovana-sol

okuliare-do-solarka

bazeny-virivky-vypredaj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info